نمایندگی انحصاری MECON

سابقه ی شرکت MECON GmbH به سال ۱۹۳۱ باز می گردد، زمانی که کارخانه Turbo Werk Messtechnik به منظور تولید فلومتر و سطح سنج در آلمان افتتاح گردید. در سال ۲۰۰۰ میلادی تصمیم بر این شد تا محصولات شرکت، با نام تجاری MECON به بازارهای جهانی عرضه شوند.
۸۹ سال تولید و تلاش مستمر در زمینه ی ساخت تجهیزات جریان سنجی و سطح سنجی برای صنایع گوناگون، مکون را یکی از نام آورترین شرکت ها در این زمینه نموده است. محصولاتی با کیفیت بی نظیر که صرفا در یک کارخانه تولید می گردند، تخصص مکون آلمان می باشد.
رویکرد MECON همواره تولید بهترین و با کیفیت ترین محصول بوده است. از این نظر، مدیریت کنترل کیفیت این مجموعه، نظارت بسیار دقیق و سخت گیرانه ای از زمان تامین محصولات اولیه تا ساخت محصول نهایی اجرا می نماید. همچنین به منظور اطمینان مشتریان از تولیدات مکون دارای معتبرترین استاندارد های مدیریت و تولید را اخذ نموده است.
در طول سالیان متمادی، تولیدات مکون در سراسر دنیا و در صنایع گوناگون به کاربرده شده اند، که خود تجربه بسیار ارزشمندی از کاربرد هر محصول برای هر صنعت را به متخصصان این شرکت داده است. در صنایعی همچون نفت، گاز، پتروشیمی، سکوهای نفت و گاز، معادن فلزی و غیر فلزی، فرآوری محصولات معدنی، نیروگاه، آب و فاضلاب، تاسیسات دریایی و کشتی سازی، تاسیسات ساختمانی، غذایی و آشامیدنی، دارویی، شیمیایی، آزمایشگاهی و … همواره اثری از محصولات مکون از سال های دور وجود داشته است.
با توجه به نصب و گستردگی کاربرد محصولات مکون (mecon آلمان) در صنایع ایران، نیاز به ارائه سرویس های مهندسی و تامین به صورت مستقیم در ایران دیده می شد. از این رو پدیده هوشمند البرز با سابقه ی بیش از ۱۰ سال فعالیت در پروژه های کنترل و ابزاردقیق و آشنایی با پروژه ها و مجتمع های صنعتی ایران، نمایندگی MECON در زمینه ی فروش، خدمات مهندسی و خدمات پس از فروش را به صورت انحصاری اخذ نموده است. شایان ذکر است، کلیه ی مراحل قانونی ثبت نمایندگی انحصاری در دو کشور جمهوری اسلامی ایران و جمهوری فدرال آلمان توسط مراجع قانوی ذی صلاح به ثبت رسیده است و مدارک تایید شده قابل ارائه به کلیه ی مشتریان محترم می باشد.
MECON  جایگزین نام تجاری TURBOWERK MESSTECHNIK در بازار جهانی شد. پدیده هوشمند البرز از معتبرترین شرکت ها در زمینه سنجش فلو ارائه دهنده ی انواع فلومترها با داشتن نمایندگی انحصاری MECON و داشتن تجربه و فعالیت مستمر و پویا، در اجرای پروژه های سیستم های کنترل و ابزاردقیق، هم اکنون در زمره یکی ازشرکت های برتر اتوماسیون صنعتی کشور شناخته شده است.

از جمله محصولات mecon آلمان را میتوان در زیر نام برد:

  • فلومتر مغناطیسی (Electromagnetic Flow Meter: Mag Flux A, Mag Flux M1, Mag Flux F5, Mag Flux HTL)
  • روتامتر (Rotameters : RE 250, Tubux M30, Minix, FVA Trogflux)
  • اریفیس فلومتر  (FO N4, Trobo lux)
  • لول ایندیکتور  (Level Indicator: Menkar)
  • بافل پلیت فلومتر (Baffle Plate: Gardex)
  • فلپ فلومتر (Flap Flow meter: Intra, Prima)
  • سیستم جداساز آب از لجن (AMSYS)